Hlavní navigace

Lenovo ISG produkty skladem v ATC

AT Computers a.s.  | 12. 6. 2024 10:10

Sdílet

Nově jsme pro vás v ATC naskladnili servery a storage Lenovo (Lenovo ISG).

Nedávno jsme získali významný kontrakt právě na produkty Lenovo ISG pro Českou republiku, a máme tak status přímého partnera a dodavatele všech produktů Lenovo, tzv. Lenovo 360. Nabízíme tedy kompletní řešení Lenovo, tj. notebooky, desktopy, monitory a příslušenství pro commercial i consumer, a nově i uvedené servery a storage, které jsme právě naskladnili pro české resellery.

Bestsellerem je Lenovo ThinkSystem SR250 V2 (LNS7D7QA02QEA) za 28.807 Kč a jde o přínosný jednosocketový 1U rackový server pro rostoucí podniky, které potřebují optimalizovaný výkon a flexibilitu pro budoucí růst spolu se spolehlivostí, správou a zabezpečením podnikové třídy. Nejlevnější model serveru Lenovo ST50 V2 si pak můžete pořídit už od 18.305 Kč. Na celou nabídku se můžete podívat na našem ATC webu www.atcomp.cz a skladové položky jsou k dodání obratem dle našich zvyklostí.

Tým specializující se na produkty Lenovo 360 má u nás na starosti produktový manager Michal Fryz (fryz@atcomp.cz) a produktovým managerem přímo na Lenovo ISG je Jan Vávra (vavraj@atcomp.cz).

Prohlédněte si naši doplněnou Lenovo nabídku!

Váš ATC team

AT Computers a.s.  | 12. 6. 2024 10:10
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.