Hlavní navigace

Mimosa - 1,5 Gbps spoj v 24 GHz

29. 3. 2018 16:02

Sdílet

Alternetivo se stává distributorem Mimosa Networks, amerického výrobce bezdrátových řešení pro širokopásmový přístup k internetu. První produkt, který zařazuje do nabídky, je určen pro point-to-point propojení gigabitovou rychlostí na vzdálenost do 3km.

Alternetivo se stává distributorem Mimosa Networks, amerického výrobce bezdrátových řešení pro širokopásmový přístup k internetu. První produkt, zařazený do nabídky, je určen pro point-to-point propojení gigabitovou rychlostí na vzdálenost do 3km.

Spoj využívá nelicencované pásmo 24 GHz a bourá zavedené zvyklosti kombinací vysokého výkonu, malých rozměrů, nízké spotřeby a fantastické ceny.Spoj je vhodný pro krátké trasy do 3 km, výhodou řešení je dynamické nastovování poměru DL/UL.

Nový spoj Mimosa B24 využívající technologii 4x4 MIMO umožňuje realizaci krátkých spojů za skvělou cenu. Mimosa B24 předčí 60 GHz spoje a zároveň je reálnou variantou k 5 GHz Backhaul spojům v zarušeném prostředí.

B24 se kromě použití v ISP sítích dá s úspěchem využít pro propojení sítí v rámci města nebo areálu, ve Smart City aplikacích, pro připojení kamerových systémů nebo Wi-Fi hotspotů. Oproti klasickým FDD rádiím B24 dynamicky nastavuje poměr uplink/downlink podle měnících se potřeb.

Přispívá tak k efektivnímu využití spektra a poskytuje maximální přenosové rychlosti. Mimosa B24 podporuje GPS synchronizaci, QoS, enkrypci, Wi-Fi management a možnost řízení z cloudové aplikace výrobce

Mimosa Networks

Společnost Mimosa Networks je globální technologickou jedničkou v bezdrátových širokopásmových řešeních, která umožňují poskytovatelům služeb propojit hustě zalidněné městské aglomerace i venkovské oblasti s velkými vzdálenostmi za zlomek nákladů v porovnání s připojením optickými vlákny.

Jejich řešení jsou založená na masivní MIMO technologii a jsou řiditelná z cloudové aplikace. Ačkoli byla společnost založena teprve roku 2012, dodává dnes svoje špičkové produkty do více než 100 zemí světa.

29. 3. 2018 16:02
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.