Hlavní navigace

Pomoc pro regionální ISP: 90denní SW licence na CGNAT s kapacitou 10 Gb/s

20. 3. 2020 11:54

Sdílet

Po 25% nárůstu internetového provozu domácností v předešlých týdnech lze předpokládat, že zavedení karantény kvůli COVID-19 a další navýšení provozu i v souvislosti s dočasným bezplatným navýšením kapacity linek může pro některé regionální ISP představovat výzvu.

ICT distributor VPGC, výhradní zastoupení A10 Networks na českém a slovenském trhu, nabízí jako pomoc regionálním ISP, kteří se mohou potýkat s aktuálním nárůstem provozu po zavedení karantény kvůli COVID-19, rozšířené trial verze softwarového CGNAT (Carrier Grade NAT).

Poskytovatelé internetu mohou od teď až do odvolání získat zdarma rozšířenou 90denní trial licenci A10 vThunder CGN s propustností až 10 Gb/s v závislosti na výkonu podkladového hardwaru (standardní trial licence je omezena na 30 dní a propustnost 1 Gb/s). Instalovat jej lze na většině bare-metal hardwaru či virtualizačních platformách (KVM, VMware a Hyper-V).

ISP tím mohou využít rezervní nebo testovací hardware pro dočasné obsloužení části provozu. O rozšířenou trial licenci mohou ISP zažádat přes registrační formulář na www.a10networks.cz/trial. VPGC k licenci poskytuje detailní dokumentaci a případně bezplatnou vzdálenou podporu při implementaci.

20. 3. 2020 11:54
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.