Hlavní navigace

SETOS opět zabodoval. Hned dva produkty se staly hrdými nositeli prestižní signatury Pozoruhodný produkt 2023.

SETOS spol. s.r.o.  | 25. 1. 2023 9:35

Sdílet

SETOS opět zabodoval. Hned dva produkty se staly hrdými nositeli prestižní signatury Pozoruhodný produkt 2023.

SETOS opět zabodoval. Hned dva produkty se staly hrdými nositeli prestižní signatury Pozoruhodný produkt 2023.

Není to tak dávno, co význačný hráč na poli tuzemské a zahraniční distribuce, společnost SETOS, přihlásil dva vybrané produkty do rozsáhlého klání v rámci akce pořádané internetovým magazínem BusinessIT – Pozoruhodný produkt 2023. Významný prodejce rozmanité značkové elektroniky, jenž na trhu propojuje ty nejlepší výrobce, brandy a služby s širokým spektrem zákazníků, vybral jako aktéry do této soutěže přelomová zařízení vzešlá z dílny technologického giganta TCL, a to hybridní tablet & čtečku elektronických knih s "papírovou" obrazovkou TCL NXTPAPER 10s a pozoruhodné chytré brýle TCL NXTWEAR AIR.

Nad konkrétní nominací zrovna těchto zástupců nebylo třeba dlouho váhat – koneckonců šlo a stále jde o moderní a žádané hity ze síně elektronických specialit, a navíc je společnost SETOS také výhradním dodavatelem produktů značky TCL na český trh. TCL NXTPAPER 10s šel soupeření vstříc svojí jedinečnou nálepkou coby sjednotitel prominentních kvalit LCD IPS panelů s šetrnými e-ink zobrazovači, zatímco brýle TCL NXTWEAR AIR zatápěly konkurenčním účastníkům soutěže úžasnými a autentickými vizuálními standardy, jež uživatelům zprostředkovávají imerzivní kinematografické zážitky takřka kdekoliv. Naděje na úspěch byly díky novátorskému charakteru produktů a nebývalé originalitě opravdu vysoké.

A není náhodou, že se oba TCL uchazeči pyšnili i nadčasovým a reprezentativním designem, který dokonale naplňuje ideu čím dál tím žádanější mobility. Rozhodování poroty redakce BusinessIT probíhalo na základě posuzování několika aspektů – od finanční dostupnosti produktů přes jejich funkční potenciál až po celistvé konstrukční zpracování. Hlavním kritériem však byla pozoruhodnost – schopnost zařízení vykrývat specifické oblasti využití technologií důvtipným a zajímavým způsobem.

Jak tableto-čtečka TCL NXTPAPER 10s, tak i Smart brýle TCL NXTWEAR AIR zaujaly komisi IT expertů hned ve všech výše zmíněných ohledech a nám v SETOSu rázem zajistily možnost pyšnit se populární známkou Pozoruhodný produkt 2023 a posunout tak marketingovou prezentaci zboží zase o level výše. Pevně věříme, že další úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat.

www.setos.cz

www.ispace.cz

SETOS spol. s.r.o.  | 25. 1. 2023 9:35
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.