Hlavní navigace

SPACE: Nakupujte špičkovou elektroniku osobně i online

SETOS spol. s.r.o.  | 17. 5. 2023 18:13

Sdílet

Když nakupujete elektroniku, vyplácí se zvolit spolehlivého prodejce. Ať už se přijdete poradit do prodejny SPACE, nebo nakoupíte v e-shopu iSPACE, můžete očekávat kvalitní zboží z české distribuce, prémiové služby a férové jednání. Pojďte se s námi podívat, co nabízíme.

Autorizovaný prodejce s oficiálními produkty

Ve SPACE/iSPACE věříme ve spolupráci s výrobci a naše zboží pochází z oficiální české distribuce. Jsme autorizovaní prodejci značek Samsung, Apple, Xiaomi, Honor, Huawei, Sony, Realme, Alcatel, TCL a vivo.

Jsme ostatně hrdou součástí české skupiny SETOS – významného oficiálního distributora mnoha výrobců a provozovatele značkových prodejen a e-shopů, například Samsung či Panasonic.

Ověřeni dvaceti lety na trhu

Jen to, že něco děláte dlouho, samozřejmě automaticky neznamená, že jste v tom dobří… Přesto myslíme, že více než dvacet let na trhu je jasnou známkou našich zkušeností a důvěryhodnosti – jinak bychom v dnešním konkurenčním prostředí neměli šanci.

Díky podpoře našich zákazníků jsme navíc nedávno mohli rozšířit sortiment. V e-shopu od roku 2020 prodáváme nejen mobilní telefony, mobilní elektroniku a příslušenství, ale také televizory či domácí spotřebiče.

Vážíme si našich zákazníků a jsme rádi, že v době psaní tohoto článku máme na Heuréce označení „Ověřeno zákazníky“, doporučení 94 % zákazníků a celkovou spokojenost 4,8 hvězdičky, vypočítanou z celkem téměř tří tisíc recenzí. Děkujeme!

Osobní nákup má své výhody

Nakupujete rádi online? My také – za několik odstavců si ostatně představíme náš e-shop iSPACE. Za uvážení ale rozhodně stojí návštěva některé z 31 kamenných prodejen SPACE, které jsou dostupné po celé republice.

Naši prodejci vám kvalifikovaně pomohou s výběrem zboží i příslušenství, případně i s nastavením zakoupeného zařízení. A protože snad každému z nás někdy telefon upadl nebo jsme ho omylem dali do kapsy s klíči či jinými ostrými předměty, upozorňujeme na možnost nechat si na telefon nalepit ochranné sklo či fólii a přikoupit přesně padnoucí kryt.

Prodejny zároveň slouží jako výdejní místa e-shopu. Nemusíte čekat na pošťáka… Pokud je zboží skladem, bude pro vás v prodejně připravené v rekordním čase.

Moderní, přehledný e-shop

Jak jsme již zmínili, v e-shopu iSPACE můžeme nabízet ještě širší sortiment než v kamenných prodejnách. V přehledných kategoriích tak najdete nejen mobily a tablety, chytré hodinky či fotoaparáty, ale také špičkové, moderní televizory nebo velké i malé domácí spotřebičeod chytrého ventilátoru po obří americkou chladničku.

Abyste se v nabídce okamžitě zorientovali a našli rychle ten pravý výrobek, můžete se nejen proklikávat kategoriemi, ale také produkty detailně filtrovat podle parametrů. Chcete-li si prohlédnout například nejprodávanější telefony s 8 a více GB RAM, s nejméně 50Mpx hlavním fotoaparátem a velikostí displeje minimálně 6,5“, stačí vám pár kliknutí.

Stejně jako jiné seriózní e-shopy, i my si dáváme záležet na tom, abyste u produktů našli kvalitní popisy i správné parametry a abychom vám nabídli rychlý a komfortní nákup a spolehlivou podporu. Díky tomu, že jsme autorizovaní prodejci a distributoři, můžeme nabídnout i zboží, jež jiné obchody neprodávají. Také se účastníme oficiálních akcí výrobců, díky kterým můžete například získat dárky k předobjednávce, slevy či jiné bonusy.

Platit můžete kartou online nebo hotově/kartou v prodejně při osobním odběru. Zboží samozřejmě můžete koupit také na splátky nebo s odloženou platbou. Studenty a učitele upozorňujeme na slevy až 20 % pro držitele průkazů ISIC/ITIC.

Zvolíte-li doručení, můžete vybírat z osvědčených dopravců, nebo si zboží nechat zaslat například do nejbližší pobočky Zásilkovny. V Praze dokonce nabízíme expresní doručení přes Messenger/Liftago.

Prémiové služby a nabídky

Kromě financování máme v nabídce také doplňkové služby, jako je možnost prodloužit záruku (na úrovni té zákonné) až na pět let nebo pojištění zboží proti náhodnému poškození či krádeži. I šikovnému, opatrnému člověku se stane, že drahý mobil omylem upustí na zem… S pojistkou vás taková nehoda bude stát mnohem méně, než kdybyste museli platit opravu nebo pořizovat nový.

V případě, že s vaším zařízením bude něco v nepořádku, každopádně oceníte náš profesionální servis. Opravíme smartphony i tablety Samsung, iPhony i MacBooky od Applu a telefony Xiaomi, Huawei a Honor – samozřejmě odborně, prověřenými náhradními díly a s půlroční zárukou na opravu. Navíc nabízíme zápůjčku náhradního produktu po dobu opravy.

I v kamenných obchodech pro vás neustále vymýšlíme zajímavé novinky. Již jsme zmínili, že vám můžeme pomoci nalepit na displej ochrannou fólii nebo sklo nebo pomůžeme s nastavením telefonu. Ve vybraných prodejnách SPACE navíc najdete kiosek CEWE, na kterém si můžete okamžitě vytisknout fotografie z telefonu či paměťového média.

Nebo si tiskněte fotky rovnou kdekoli a kdekoli. Čeká-li vás například svatba, můžete si na kterékoli prodejně vypůjčit instantní fotoaparát Fujifilm Instax. Pokud zakoupíte balení tří filmů, nebudeme po vás kromě vratné zálohy chtít nic, a jinak si řekneme jen o symbolických 100 Kč na den. Originální služba, že?

Velmi děkujeme našim zákazníkům, vážíme si vaší podpory. Zároveň se těšíme, až budeme moci poprvé uvítat také ty z vás, kteří ještě prodejnu SPACE ani e-shop iSPACE nenavštívili.

SETOS spol. s.r.o.  | 17. 5. 2023 18:13
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.