Hlavní navigace

Copilot pro Microsoft 365 dostupný prostřednictvím ArrowSphere Cloud

Arrow ECS, a.s.  | 10. 5. 2024 16:07

Sdílet

Společnost Arrow Electronics umožňuje prodej produktu Copilot for Microsoft 365 prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere Cloud, takže je obchodním partnerům v regionu EMEA pohotově k dispozici. Současně společnost nabízí specializovaný podpůrný program, který umožní partnerům akcelerovat obchodní příležitosti na bázi produktu Copilot.

Copilot for Microsoft 365, který byl uveden na trh v lednu tohoto roku v rámci programu Microsoft Cloud Solution Provider (CSP), využívá sílu technologií generativní AI a zpracování přirozeného jazyka (NLP) a výrazně tak posiluje nejen produktivitu, ale i kreativitu uživatelů.

Společnost Arrow, která realizuje distribuci produktů Microsoft ve více než dvaceti evropských zemích, má přes tři sta certifikovaných specialistů na produkt Copilot, kteří působí lokálně a pomáhají distribučním partnerům s implementacemi řešení Copilot. Každý z nich je plně licencovaný pro produkt Copilot for Microsoft 365 a má s jeho použitím a vlivem na práci uživatelů bohaté zkušenosti, takže může obchodní partnery účinně podpořit v jednání se zákazníky a v rozvíjení byznysu.

Tito specialisté plně chápou důležitost bezpečnosti dat a shody s předpisy, a ve spolupráci se zákazníky identifikují nutné předpoklady pro hladké a bezpečné uvedení Copilota do provozu. Poskytují zákazníkům příležitost využívat schopností produktu, aniž by se narušila integrita jejich dat.

Celá zpráva zde: Copilot for Microsoft 365 dostupný prostřednictvím ArrowSphere Cloud | Arrow ECS Czechia

Arrow ECS, a.s.  | 10. 5. 2024 16:07
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.