Hlavní navigace

DataCore přináší Single Node Swarm: výrazný posun v edge správě dat

LocalDisti s.r.o.  | 24. 5. 2024 9:51

Sdílet

Široká použitelnost v menších uložištích v dnešních IT organizacích

Výrobce DataCore má více než dvě dekády zkušeností v oblasti storagových technologií. DataCore pokračuje v inovacích v oblasti správy dat a edge computingu. DataCore Single Node Swarm představuje strategickou iniciativu, jež reaguje na jedinečné požadavky dnešních IT firem, především v menších storage nasazeních, ROBO a edge lokalitách, kde lokální úložiště a zpracování dat hrají kritickou roli.

V dnešním IT světě představují data největší výzvu, neboť jejich objem se akumuluje a neustále roste. Tato výzva je nejviditelnější v prostředích s omezeným úložným prostorem. Spojením kontejnerové technologie založené na Kubernetes, získané z dřívější akvizice společnosti MayaData, spolu s vlajkovým produktem pro objektová uložiště, představuje Single Node Swarm průkopnickou kontejnero-objektovo úložnou platformu. Ta řeší problémy v menších prostředích - ukládání, správu a ochranu dat, snižování latencí, a zvyšování propustnosti pro co jejich nejrychlejší lokální zpracování.

Single Node Swarm je software-definovaná objektová storage, která přináší robustní ochranu a archivaci dat pro menší instalace. Zároveň poskytuje odolnost vůči ransomware, neautorizovanému přístupu a ztrátě dat. Architektura nabízí hardwarovou nezávislost a flexibilitu. Firmy si mohou zvolit HW, který odpovídá jejich potřebám, aniž by čelily „zámku“ na konkrétního výrobce. Mohou tak využívat nákladově efektivní platformu, optimalizovat svůj provoz a připravit si cestu k udržitelnému růstu a konkurenční výhodě.

Single Node Swarm nabízí špičkovou správu dat pro menší IT prostředí z různých odvětví, např.:

  • Zdravotnictví: ukládání a přístup k datům ve vzdálených a mobilních zařízeních
  • Finančnictví: archivace a dlouhodobá ochrana dat v jednotlivých pobočkách
  • Obchod: správa zásob a obchodních záznamů

Další informace naleznete na www.datacore.com/single-node-swarm/ nebo nás kontaktujte přímo na info.cz@localdisti.cz.

 

LocalDisti s.r.o.  | 24. 5. 2024 9:51
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.