Hlavní navigace

Nová distribuce ASBIS a ABBYY

ASBIS CZ  | 3. 4. 2024 14:01

Sdílet

ASBIS navázal spolupráci s mezinárodní softwarovou společností ABBYY.

S radostí oznamujeme navázání spolupráce se značkou ABBYY – mezinárodním poskytovatelem chytrých řešení pro zpracování dokumentů, která využívají technologii umělé inteligence. Její řešení pomáhají podnikům získávat důležité informace z dokumentů ve více než 200 jazycích, díky čemuž jsou data použitelná v reálném čase. 

Poskytují funkce v oblasti optického rozpoznávání znaků, digitalizace dokumentů a jazykového softwaru pro počítače i mobilní zařízení. Tyto možnosti značně usnadňují provoz a zvyšují výkonnost podniků, což vede k získávání konkurenční výhody v dlouhodobém měřítku.

Společnost ASBIS distribuuje řešení ABBYY v různých zemích Evropy již od konce roku 2018. Její inovativní technologie si získala důvěru více než 10 000 společností po celém světě, včetně mnoha firem z žebříčku Fortune 500. Jelikož tato spolupráce přinesla slibné výsledky, rozšířila se distribuční smlouva mezi ABBYY a ASBIS i v rámci České republiky, kde jsou nyní k dispozici různé produktové řady:

  • ABBYY FineReader PDF, který pomáhá profesionálům zvýšit produktivitu na digitálním pracovišti tím, že převádí naskenované obrázky do upravitelných formátů souborů. Tento product nabízí Corporate i Standard verzi na 1 nebo 3 roky, přičemž Corporate umožňuje využít více funkcí oproti verzi Standard.
  • Aplikace ABBYY FineReader Server, která automaticky převádí rozsáhlé sbírky dokumentů na prohledávatelná a přístupná digitální úložiště.

Navázání této spolupráce s ASBIS CZ přináší zákazníkům velkou výhodu, protože si mohou zvolit řešení vytvořené speciálně pro podniky, které chtějí zvýšit svoji efektivitu a využít AI k automatizaci ve velkém měřítku. ASBIS CZ se těší na úspěšnou spolupráci a je připraven poskytnout zákazníkům výjimečný servis a podporu při výběru a nákupu produktů.

V případě dotazů kontaktujte produktovou manažerku Evu Čelakovskou na celakovska@asbis.cz

ASBIS CZ  | 3. 4. 2024 14:01
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.