Hlavní navigace

P-Series PBX Systém

JOYCE ČR, s r.o.  | 10. 6. 2024 15:39

Sdílet

Hledáte kvalitní produkty, které umožňují sjednotit komunikaci, spojit dohromady hlas, video, aplikace a pracovat uvnitř i vně firmy opravdu efektivně? Pak dovolte, abychom Vám představili Yeastar. Prozkoumejte vybrané systémy a buďte ve spojení kdykoliv a kdekoliv.

P-Series PBX Systém

Pracujte bez hranic. Spojte hlas, video, aplikace a
další důležité položky.

Systém PBX Yeastar řady P je určen pro malé a střední podniky a splňuje náročnější komunikační potřeby, sjednocuje podnikovou komunikaci včetně zpracování hovorů, zasílání zpráv, konferencí, přítomnosti, instant messagingu, call centra a dalších funkcí do jediné platformy.

Vše je integrované pro lepší a jednoduchý  způsob práce.

???? Připojení – Mluvte, setkávejte se a chatujte bez námahy na jediném serveru, a to prakticky z jakýchkoli zařízení, která máte rádi.

???? Jednoduchost – Snadné používání a správa díky intuitivnímu webovému grafickému uživatelskému rozhraní, které se ovládá pomocí konfigurace typu "ukaž a klikni" a granulárnímu řízení oprávnění na základě rolí.

???? Produktivita – Inteligentní uživatelský design, jako je vizuální obsluha hovorů, dynamická přítomnost, kontakty nativní pro pobočkovou ústřednu, zjednodušená konzole call centra atd., která zvyšuje produktivitu v každé roli.

???? Interoperabilita – komunikační prostředky třetích stran, včetně trunků SIP, IP telefonů, bran, CRM a nástrojů pro spolupráci, mohou dokonale spolupracovat se systémem PBX řady P.

???? Příležitost – Řada Yeastar P, která je postavena na nejnovějších technologiích a průmyslových komponentech, je vysoce integrovaná, přizpůsobitelná a evoluční pro budoucí digitální pracoviště a neustále se vyvíjí, aby pro malé a střední podniky ještě více posouvala hranice komunikace.

Osvědčená interoperabilita a bezproblémová integrace

Systém Yeastar PBX dokonale spolupracuje s Vaší kancelářskou infrastrukturou a IT službami, ať už jde o IP telefony, trunky SIP nebo CRM. Systém Yeastar PBX usiluje o bezproblémovou integraci a interoperabilitu a využívá otevřené přístupy, které Vám pomohou zapojit se do ekosystému VoIP a využívat výhod plně integrovaného systému a nepřerušované obchodní komunikace.

Provisioning IP telefonů

Provisioning IP telefonů hromadně,
včetně všech uživatelských informací,
místního telefonního seznamu,
firmwaru atd.

Interoperabilita trunků SIP

Poskytnout předkonfigurované
šablony, které zjednodušují konfiguraci
trunku a zároveň zajišťují dokonalou
interoperabilitu.

Integrace CRM

Integrace s oblíbenými řešeními CRM a podpora integrace s nimi, aby byl každý hovor produktivnější.

Ústředna P 550

IP PBX ústředna, pro 50 uživatelů / klapek a 25 současných hovorů, vč. automatického nahrávání hovorů. Přepracovaný design a řada nových funkcí. Ústředna je vyrobena z pevného kovu.

To mě zajímá!

Ústředna P 560

IP PBX ústředna, pro až 200 uživatelů / klapek a až 60 současných hovorů, vč. automatického nahrávání hovorů. Přepracovaný design a řada nových funkcí. Vyrobena z pevného kovu.

Chci vědět více!

Ústředna P 570

IP PBX ústředna, pro až 500 uživatelů / klapek a až 120 současných hovorů, vč. automatického nahrávání hovorů. Přepracovaný design a řada nových funkcí. Ústředna je vyrobena z pevného kovu.

To chci!

Pro bližší informace ohledně produktů neváhejte kontaktovat naše obchodníky.

Váš tým Joyce 

Vít Kaštovský

Janette Březíková

jjjegrace CRM

 

Integrace s oblíbenými řešeními CRM
a podpora integrace s nimi, aby byl
každý hovor produktivnější.

egrace CRM

 

Integrace s oblíbenými řešeními CRM
a podpora integrace s nimi, aby byl
každý hovor produktivnější.

Integrace CRM

 

Integrace s oblíbenými řešeními CRM
a podpoovor produktivnější.

JOYCE ČR, s r.o.  | 10. 6. 2024 15:39
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.