Hlavní navigace

Fotoreport: Dell s partnery oslavil 5 let v prodejním kanále

12. 6. 2013
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: ChannelWorld
Společnost Dell v červnu oslavila páté výročí spuštění partnerského programu Dell PartnerDirect v České republice a na Slovensku. Jaká překvapení pro resellery připravila?

V pohodové atmosféře přivítal tým společnosti Dell Computer své obchodní partnery a distributory ve vinařství U kapličky v Zaječí na jižní Moravě, kde společně oslavili dosavadní úspěchy za pět let partnerské spolupráce na českém a slovenském trhu.

V rámci zábavného workshopu Dell připravil 17 stanovišť rozdělených podle jednotlivých segmentů produktového portfolia Po celé odpoledne se o dobrou náladu účastníků starali moderátor Miloš Knor a samozřejmě zásoba dobrého místního vína. V rámci zábavného workshopu Dell připravil 17 stanovišť rozdělených podle jednotlivých segmentů produktového portfolia (servery PowerEdge, storage, pracovní stanice, desktopy a notebooky, herní PC Alienware, software Dell Quest, Kace, klienty Wyse atd.). Svá stanoviště měli vyhrazena i softwaroví partneři – společnosti Microsoft a VMware.

V rámci těchto výstavek si mohli účastníci prohlédnout nové produkty, promluvit si s produktovými manažery a obchodníky a především zasoutěžit o peníze (Dellary) za správné zodpovězení vědomostních otázek. Své Dellary pak mohli partneři po celý den „rozmnožovat“ v mobilním kasinu na pokeru, blackjacku či v kostkách, aby je večer roztočili v dražbě o hodnotné ceny (např. dotykový monitor Dell, 10“ tablet Dell nebo smartphone Nokia Lumia 825).

Večerní překvapení

Na večerní části partnery uvítali generální ředitel společnosti Dell pro ČR Jiří Kysela a generální ředitel pro SR Pavol Varga. Na večerní části partnery uvítali generální ředitel společnosti Dell pro ČR Jiří Kysela a generální ředitel pro SR Pavol Varga.

Jiří Kysela na svém jediném slidu prezentoval každoroční růsty obratu generovaného přes prodejní kanál a poděkoval partnerům a celému channel týmu za dosavadní spolupráci. Pavel Varga pak dodal, že posledních pět let je důkazem, že Dell již dávno není napřímo prodávající společností, dvacet akvizic za poslední tři roky ukazuje, že neroste pouze organicky a oblasti softwaru, bezpečnosti a služeb prokazují, že Dell není jen výrobcem hardwaru.

Poté Ondřej Bačina partnerům oznámil, že v oblasti sítí Dell slučuje portfolio PowerConnect a Force10 pod Dell Networking. Následně všechny účastníky překvapil svým videem, na kterém odhalil úplnou novinku Dell PowerEdge VRTX – All In One platformu integrující servery, síťové rozhraní a diskové pole sdílené přes PCI-E propojení, to vše spravované přes jednotný management a v konvertibilním provedení tower, které lze přemontovat do racku. Silným prodejním argumentem je koncová cena začínající na 250 000 Kč (více na blogu).

Petr Zajíček dodal, že úterý 4. 6. je den dvou velkých oslav. Tou první bylo na veletrhu Computex představení 4. generace procesorů Intel Core (Haswell), se kterými přijdou v následujících měsících na trh také nové PC a stanice Dell, jež budou nejdříve osazeny vlajkovými čtyřjádrovými CPU. Tou druhou byla samozřejmě oslava 5. narozenin Dellu v prodejním kanálu.

CS24

V průběhu znovu vystoupil Miloš Knor s Ivou Pazderkovou se svým představením Na stojákaPrezentační část ukončil Stanislav Hájek uvedením vzpomínkového videa, které shrnulo atmosféru všech akcí pro partnery za posledních pět let, které Dell v rámci PartnerDirectu uspořádal.

Pak již přišla na řadu večeře a volná zábava za doprovodu skupiny Tony Blues Band až do ranních hodin. V průběhu večera znovu vystoupil Miloš Knor s Ivou Pazderkovou se svým představením Na stojáka, partneři se mohli zúčastnit degustace vín v rámci prohlídky vinařských sklepů nebo si vyzkoušet školu kouzelnických triků.

Zdroj: ChannelWorld

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

IT systémy po celém světě zaznamenávají výpadky
IT systémy po celém světě zaznamenávají výpadky
AMD kupuje Nod.ai, posílí možnosti open source softwaru pro umělou inteligenci
AMD kupuje Nod.ai, posílí možnosti open source softwaru pro umělou inteligenci
TD Synnex je distributorem roku Dell Technologies pro region EMEA
TD Synnex je distributorem roku Dell Technologies pro region EMEA
Velké změny v českém maloobchodu, Electro World se mění na Datart
Velké změny v českém maloobchodu, Electro World se mění na Datart
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?
Tři hlavní důvody, proč malé a středně velké firmy potřebují ke správě sítí umělou inteligenci
Tři hlavní důvody, proč malé a středně velké firmy potřebují ke správě sítí umělou inteligenci