Hlavní navigace

Obrazem: SWS slavila s Mekym v Břevnovském klášteře 25 let

15. 11. 2016
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: ChannelWorld
V Břevnovském klášteře v Praze se uskutečnily oslavy čtvrtstoletí druhého největšího distributora na českém trhu, společnosti SWS.

Stejně jako před pěti lety se letos sešli partneři, zákazníci a dodavatelé společnosti SWS v prostorách Břevnovského kláštera, aby oslavili tentokrát dvacet pět let této společnosti na českém trhu.

Již u vchodu vítali všechny příchozí hosty hlavní zástupci firmy – generální ředitel Evžen Varadinek a obchodní ředitel Stanislav Skalička.

Před úvodním slovem moderátorky Lucie Výborné si mohli dodavatelé a zákazníci zkrátit chvilku uvítacím drinkem nebo ve fotokoutku s dochovalým historickým zvonem.

Top management SWSJen co se všichni hosté usadili v Tereziánském sále, ujal se slavnostního proslovu Evžen Varadinek, který zavzpomínal, jak společnost začínala s padesáti lidmi a ročním obratem 150 milionů. Dnes má SWS 250 zaměstnanců a konsolidovaný obrat dvanáct miliard korun.

My bychom tu nebyli, kdyby nebylo vás, našich partnerů a spolupracovníků, kdybyste neměli důvěru v SWS a nepomáhali nám mnohdy i v těžkých časech. Chtěl bych vám ze srdce poděkovat, že jste na SWS nezanevřeli i v situaci, kdy nám nebylo nejlépe, že jste nám skutečně pomáhali a že se můžeme, myslím, považovat za přátele,“ pronesl generální ředitel a pozval na pódium celý top management, aby poděkoval jemu i všem spolupracovníkům.

Poté se slova ujal Stanislav Skalička: „Těch pětadvacet let se skládá z desetitisíců okamžiků a v každém tom okamžiku jsme se snažili a budeme se snažit, abychom vám byli oporou, abyste cítili, že jsme vám partnerem a že na našich srdcích neleží naše, ale především vaše blaho,“ shrnul filosofii, na které stojí obchod SWS.

Poděkoval také Evženu Varadinkovi, který má velký díl na tom, že SWS mohla oslavit své výročí: „Nepříliš mnoho podnikatelů v našem státě de facto 100 % zisku vkládá pětadvacet let zpátky do firmy.“

Evžen Varadínek předal předsedovi nadačního fondu Českého rozhlasu Přemyslu Filipovi a moderátoru ČR Janu Rosákovi šek na sto tisíc korun pro projekt SvětluškaPoté Evžen Varadinek předal předsedovi nadačního fondu Českého rozhlasu Přemyslu Filipovi a moderátoru ČR Janu Rosákovi šek na sto tisíc korun pro projekt Světluška. Proč se SWS rozhodla věnovat peníze zrovna na Světlušku?

SWS věnuje peníze i na jiné projekty, ale Světluška je pro mě unikátní… Všichni máme obrovské štěstí, že nám oči slouží. A můj obrovský obdiv patří lidem, kteří s tímto hendikepem dokážou nejen žít, ale i vytvářet hodnoty a udržet si optimismus,“ uvedl při předání Evžen Varadinek.

To už hosté netrpělivě vyčkávali koncert při příležitosti pětadvacátého výročí SWS. K „narozeninám“ zahrál Meky Žbirka s kapelou nezapomenutelné hity, kterými nejen roztleskal, ale i rozezpíval celé obecenstvo.

Po koncertě, který se nesl ve velmi uvolněné náladě, se hostům otevřel raut a možnost prohlédnout si katakomby se skutečně informacemi nabitým výkladem.

Od 21. hodiny se hostům otevřela bazilika sv. Markéty, kde později vystoupil houslový virtuóz Pavel Šporcl s úryvky Bacha, Paganiniho i svých variací na skladbu Kde domov můj.

Zdroj: ChannelWorld

soutez_casestudy

Zdroj videa: SWS

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

Alena Vongrejová je ERP ředitelkou Algotechu
Alena Vongrejová je ERP ředitelkou Algotechu
René Pospíšil (IS4 security): Stavíme na důvěře a hodnotách
René Pospíšil (IS4 security): Stavíme na důvěře a hodnotách
Upgrade domácí sítě pomocí Wi-Fi 6 routeru již od necelých 1 000,– Kč
Upgrade domácí sítě pomocí Wi-Fi 6 routeru již od necelých 1 000,– Kč
Asus ExpertBook B9: vybavená kancelář pod kilogram
Asus ExpertBook B9: vybavená kancelář pod kilogram
IDC: Evropské podniky zvýší investice kvůli hrozbám souvisejícím s LOH
IDC: Evropské podniky zvýší investice kvůli hrozbám souvisejícím s LOH
Fotoreportáž: Serverová konference Compos Distribution připomněla 20 let společnosti
Fotoreportáž: Serverová konference Compos Distribution připomněla 20 let společnosti