Hlavní navigace

QNAP představil rychlý NAS server TVS-1582TU pro práci s médii

10. 6. 2017
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: QNAP Systems
Novinka je podle výrobce ideální k nasazení například v přenosových vozech. Uživatelům nabídne robustní konstrukci, vysokou a rozšiřitelnou kapacitu, rychlost rozhraní Thunderbolt 3 a řadu funkcí pro práci se soubory.
  • Výrobce: QNAP Systems
  • Distributoři ČR: 100Mega Distribution, AT Computers, ConQuest entertainment
  • Více informací: www.qnap.com

Společnost QNAP Systems představila TVS-1582TU, nový NAS server pro 19“ rack s podporou rozhraní Thunderbolt 3. Novinka je podle výrobce ideální pro editaci médií ve venkovním prostředí nebo a pohybujících se přenosových vozech.

Se čtyřmi porty Thunderbolt 3, duálními porty 10GbE a porty USB 3.1 druhé generace nabízí model TVS-1582TU účinné prostředí ukládání obsahu ve formátu 4K pro živou produkci v přenosových vozech SNG/OB, které může využít především mediální průmysl.

Díky procesorům 7. generace Intel Core i5 nebo Core i7 a rozhraní Thunderbolt 3 s vyšší přenosovou šířkou a připojením 10GbE funguje TVS-1582TU jako trojité řešení Thunderbolt/NAS/iSCSI.

S technologií Thunderbolt-to-Ethernet (T2E) mohou počítače bez ethernetových portů přistupovat k síťovým prostředkům 10GbE přes připojení Thunderbolt a využívat výhod flexibilních a cenově výhodných datových přenosů.

Server TVS-1582TU je hybridní řešení úložiště s 15 šachtami s podporou 3,5” a 2,5” pevných disků / SSD v jediné jednotce. S technologií Qtier a podporou automatického vrstvení server TVS-1582TU nepřetržitě optimalizuje efektivitu úložiště.

Robustní server TVS-1582TU a inteligentní operační systém QTS 4.3 nabízí všestranné řešení NAS pro ukládání, zálohování / obnovení, vzdálený přístup a správu.

Mezi pokročilé obchodní aplikace patří QRM+ pro vyhledávání, mapování, monitorování a správu kritických síťových zařízení s grafickým schématem topologie.

Aplikace Virtualization Station hostuje virtuální počítače se systémy Windows, Linux, UNIX a Android. Container Station zajistí výkon pro kontejnerové aplikace a vývoj řešení pro internet věcí. Funkce Qfiling a Qsirch pak optimalizují operace datového úložiště.

Model TVS-1582TU nabízí základní kapacitu až 90 TB a lze jej rozšířit připojením až šesti rozšiřujících jednotek QNAP Thunderbolt anebo rozšiřující jednotky QNAP USB.

Kapacitu úložiště lze rozšířit také prostřednictvím VJBOD (Virtual JBOD), který využívá nevyužitou kapacitu jiného QNAP NAS serveru a poskytuje tak a vysoce kapacitní pro rostoucí počet mediálních souborů s vysokým rozlišením.

Klíčové specifikace

  • TVS-1582TU-i5-16G: Čtyřjádrový procesor Intel Core i5-7500 3,4 GHz, 16 GB DDR4 RAM (lze rozšířit na 64 GB)

  • TVS-1582TU-i7-32G: Čtyřjádrový procesor Intel Core i7-7700 3,6 GHz, 32 GB DDR4 RAM (lze rozšířit na 64 GB)

2U rackový NAS, podpora 9 x 3,5/2,5 palcových pevných disků / SSD a 6 x 2,5 šachet SSD, disky SATA 6 Gb/s nebo 3 Gb/s vyměnitelné za chodu; 4 x porty Thunderbolt 3; 2 x porty 10GbE SFP+, 4 x porty 1GbE; 1 x výstup HDMI; 4 x porty USB 3.0, 4 x porty USB 2.0

Dostupnost

MMF24

Nový QNAP TVS-1582TU je již v prodeji.

Zdroj: QNAP Systems

Čtěte dále

GFI Software: Uživatele nejspolehlivěji oklame phishingový e-mail o nezaplacené faktuře
GFI Software: Uživatele nejspolehlivěji oklame phishingový e-mail o nezaplacené faktuře
IDC: Evropské podniky zvýší investice kvůli hrozbám souvisejícím s LOH
IDC: Evropské podniky zvýší investice kvůli hrozbám souvisejícím s LOH
Alena Vongrejová je ERP ředitelkou Algotechu
Alena Vongrejová je ERP ředitelkou Algotechu
René Pospíšil (IS4 security): Stavíme na důvěře a hodnotách
René Pospíšil (IS4 security): Stavíme na důvěře a hodnotách
Igor Cejkovský (Synology): ActiveProtect snižuje riziko lidské chyby
Igor Cejkovský (Synology): ActiveProtect snižuje riziko lidské chyby
Eset: Útočníci zneužívají ke krádeži dat falešné AI aplikace
Eset: Útočníci zneužívají ke krádeži dat falešné AI aplikace