Hlavní navigace

Lidé: Software AG představuje nové vedení

30. 8. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor:
Česká pobočka Software AG převezme dne 1. 9. 2011 společnost IDS Scheer ČR. V souvislosti se spojením společností proběhla změna organizační struktury a širšího vedení společnosti.

Jiří Hejduk, jednatel a viceprezident společnosti Software AGOd 1. 9. bude legálně završen proces spojení, který obě společnosti zahájily na počátku letošního roku po fúzi mateřských společností v Německu, ke němuž došlo v prosinci 2010.

Software AG bude podle prohlášení společnosti první plně integrovanou pobočkou v regionu střední a východní Evropy. Jednou ze změn, které v lokální pobočce proběhly, je změna a zjednodušení organizační struktury.

Jiří Hejduk zůstává ve funkci jednatele společnosti a je nově rovněž viceprezidentem a hlavním představitelem společnosti Software AG v České republice. Českou pobočku vede od února 2004. Ve firmě začínal jako ředitel konzultační divize a podílel se na změně na pobočku Software AG a na integraci společností Plaut Consulting.

Dříve vedl tým konzultantů Ixos Software. Šest let působil ve společnosti EDS, kde začínal jako projektový manažer a následně se vypracoval na pozici client delivery manager pro střední a východní Evropu.

Robert Baxa, obchodní ředitel ve společnosti Software AGRobert Baxa převzal současnou pozici šéfa obchodu v létě 2011. V IDS Scheer pracoval na pozici projektového ředitele a právníka, od roku 2009 působil jako šéf divize Managed Services, později souběžně převzal i vedení implementační divize. Mezi jeho přednosti podle Software AG patří propojení komplexních znalostí IT s právními vědomostmi.

Dlouholetou praxi v oblasti strategie a realizace IT doplňují mimo právní znalosti i zkušenosti s projektovým řízením. Před nástupem do společnosti působil v České správě letišť na pozici inženýra IT a dlouhodobě jako ředitel ICT ve společnosti Četrans.

Branislav Mikoláško, ředitel dodávek ve společnosti Software AGBranislav Mikoláško, ředitel dodávek, do společnosti nastoupil v roce 2008 a postupně pracoval na různých pozicích od servisního manažera až po competence leadera s odpovědností za řízení a zdroje outsourcingových projektů.

V roce 2010 se podílel na přípravě integrace a zavádění procesů společnosti Software AG a v roce 2011 převzal zodpovědnost za vedení veškerých dodávek produktů, implementačních, outsourcingových, a konzultačních projektů.

Dříve se věnoval oblasti obchodu a dodávkám různých IT produktů ve společnosti Keloc PC.

MMF24

Martina Zimmermannová, finanční ředitelka ve společnosti Software AGMartina Zimmermannová nastoupila do Software AG v březnu 2011 na pozici finanční ředitelky. Kromě financí a controllingu mezi její kompetence spadá i řízení administrativní podpory pro ostatní divize společnosti. Spolupracovala na integraci a zavádění procesů společnosti Software AG v její české pobočce.

Dříve působila na pozici finanční ředitelky společnosti CSC Computer Sciences a má další mnohaleté zkušenosti z oblasti financí a účetnictví.

Zdroj: Software AG

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

Zažijte revoluci v cloudovém byznysu, zapojte se do distribuce Microsoft ERP Packages
Zažijte revoluci v cloudovém byznysu, zapojte se do distribuce Microsoft ERP Packages
AT Computers rozšiřuje spolupráci s HPE
AT Computers rozšiřuje spolupráci s HPE
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line
Reportáž: Velká cena Zaječí v podání Zebra systems
Reportáž: Velká cena Zaječí v podání Zebra systems
IDC: Trápení nekončí, globální trh tiskových zařízení propadl o 17,6 %
IDC: Trápení nekončí, globální trh tiskových zařízení propadl o 17,6 %
Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili
Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili