Hlavní navigace

Zažijte revoluci v cloudovém byznysu, zapojte se do distribuce Microsoft ERP Packages

12. 2. 2021
Doba čtení: 4 minuty

Sdílet

 Autor: Depositphotos
Nové balíčky Microsoft NVR 365 Business Central Packages umožňují resellerům prodávat toto podnikové řešení do segmentu SMB bez certifikací a implementačního know-how.

Se zavřením obchodů se zvýšily objednávky z e-shopů a pouhý Excel už nestačí. Ideálním řešením pro firmy bez velkých počátečních investic je unikátní balíčková verze řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central, z jehož nasazení neplynou výhody jen pro koncové zákazníky, ale i pro resellery. Jaké to jsou?

I řada menších společností, startupů či e-shopů, hledá řešení pro vhodný podnikový systém a drahé systémy v řádech sto tisíců neodpovídají plánovanému rozpočtu. Ideálním řešením je balíčková verze řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central, kterou představila společnost Tech Data spolu s implementačním partnerem Navertica. Tento cloudový systém pro plánování podnikových zdrojů, tzv. Enterprise Resource Planning (ERP) řešení, je možné využívat jako službu a financovat ho na bázi měsíčních. Nejsou potřeba velké počáteční investice, takže pomůže v růstu i malým společnostem.

Nová doba si žádá nový přístup a nová řešení. Pro vás, kteří prodáváte M365 nebo jiné Microsoft produkty či je máte v plánu začít prodávat, chcete nabídnout zákazníkům něco víc než konkurence, a ještě mít pravidelnou měsíční provizní odměnu je přeprodej Business Central Packages ideální volbou. Teď můžete doručit zákazníkovi řešení od A do Z, od správy počítačů, prodeje M365 až po nasazení ERP sytému typu vše v jednom, který zákazníkům pomůže s řízením jejich společnosti.

Výhodná spolupráce

Z prodeje řešení plynou pro resellery i další výhody. Tech Data změnila podmínky programu Partner2partner právě ve prospěch partnerů. Navýšili se provizní měsíční odměny z ceny za službu za prodej přednastavených řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Packages v rámci P2P spolupráce, partneři mají k dispozici vzdělávací možnosti pro rozvoj identifikace příležitosti pro Business Central a zároveň marketingovou a obchodní podporu společnosti Tech Data.  Takže už není potřeba skládat vlastní pre-sales tým, který by musel rozumět produktu do hloubky, tuto část včetně implementace a podpory zastřešuje Tech Data a Navertica, a vy máte tak možnost soustředit se na jiné priority.

A jaká bude vaše role? Ze strany přeprodejce je hlavním úkolem získat zájemce, a to ať už ze strany současných či nových zákazníků, a jeho následná kvalifikace a základní seznámení s řešením Business Central. Pak už předáváte štafetu dál. Po propojení zájemce s Tech Datou a implementačním partnerem už zbývá jen společné uzavření obchodu a tím zajištění pravidelné měsíční provize za každý jeden prodaný balíček.

Ideální řešení pro SMB z různých typů odvětví

Komu je vhodné řešení prodávat? Tento moderní ERP systém je uceleným řešením pro řízení podnikových procesů a využívají ho firmy po celém světě. Na své si přijdou zejména menší a střední společnosti a ty, které hledají komplexní ERP systém za dostupnou cenu anebo zkrátka všichni, kteří chtějí aplikace používat, nikoliv provozovat.

NVR 365 Business Central Packages jsou jedinečným řešením tohoto typu a jeho přeprodej nabízí řadu výhod pro resellery. Více o novinkách v partnerském P2P programu, jak prodávat řešení Business Central nebo jaké výhody z toho můžou plynout pro vás, se dozvíte na webináři na téma „Vydělávejte více na provizích z prodeje Business Central Packages“ ve středu 24. února.

Řešení společně vyvinuli společnost Tech Data spolu s implementačním partnerem Naverticou, a tudíž jsou jediní, kteří nabízejí tuto podobu balíčkového řešení na českém trhu. A vy ho můžete začít prodávat spolu s nimi. Pro více informací o produktu či případné spolupráci kontaktujte Naďu Vyhlídalovou ze společnosti Tech Data na emailu: nada.vyhlidalova@techdata.com.

Čtěte dále

Allegro ve třetím čtvrtletí zvýšilo tržby o třetinu, potvrzuje očekávání
Allegro ve třetím čtvrtletí zvýšilo tržby o třetinu, potvrzuje očekávání
Eset: Dvě třetiny SME se v loňském roce setkaly s únikem dat
Eset: Dvě třetiny SME se v loňském roce setkaly s únikem dat
Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili
Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili
DPD má za sebou rekordní Black Friday, doručilo čtvrt milionu zásilek
DPD má za sebou rekordní Black Friday, doručilo čtvrt milionu zásilek
NÁŠ NOVÝ WEBCAST: Zálohování firemních dat
NÁŠ NOVÝ WEBCAST: Zálohování firemních dat
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line