Hlavní navigace

Video: Samsung Galaxy Tab

6. 9. 2010
Doba čtení: 4 minuty

Sdílet

 Autor:
Galaxy Tab s operačním systémem Android 2.2 je prvním tabletem, který představuje novou kategorii mobilních produktů Samsung. Podívejte se na něj na videu IDG TV.

 

(video)Zatímco přední kamera slouží pro videohovory v sítích 3G, zadní kamera umožňuje fotografování a nahrávání videí, které lze upravovat, odesílat a sdílet přímo z přístroje. Samsung Galaxy Tab bude v Evropě a v Koreji uveden v polovině září, v říjnu pak také na ostatních trzích včetně USA a Asie.

Aplikace GalaxyTab

Readers Hub – Samsung Readers Hub slučuje aplikace pro elektronické čtení, jako jsou elektronické knihy eBooks, noviny a magazíny. Uživatelé při procházení složek „My Library“, „Store“ a „Reading“ ocení „čtení“ v unifikovaném a intuitivním uživatelském prostředí. V okamžiku uvedení budou k dispozici více než 2 miliony knih v 25 jazycích, více než 1 600 novin v 42 jazycích a více než 3 000 titulů magazínů ve 20 jazycích.

Social Hub – Udržuje uživatele neustále ve spojení s blízkými a přáteli. Integrovaný telefonní seznam Samsung sdružuje adresář kontaktů, email, účty všech hlavní sociálních sítí (SNS), služby instantních zpráv a kalendář do jedné snadno použitelné platformy. Uživatelé mohou kontrolovat stav SNS a volit nejvhodnější komunikační kanál – ať už email, SMS, instantní zprávu či hlasový hovor

Media Hub – Rychlé a jednoduché doručení nejnovějších kasovních trháků, klasických a kultovních filmů nebo oblíbených televizních pořadů přímo na Samsung Galaxy Tab. Samsung Media Hub se stará o zábavu uživatelů. 7palcová TFT-LCD WSVGA obrazovka osloví podáním obrazu a katalog čítající tisíce filmů a televizních seriálů nabídne zábavu pro každý vkus. Služba Media Hub bude spuštěna v USA a brzy bude také rozšířena na globální trhy.

Music Hub – Music Hub promění Samsung Galaxy Tab v přenosný jukebox s přístupem k více než 10 milionům skladeb od autorů a interpretů všech žánrů. Ke všem funkcím souvisejícím s hudbou, jako je například unifikovaný hudební přehrávač, úložiště a související aplikace, lze přistupovat z jednoho místa. Služba nabízí také vydání nových aktualizací, informace o žebříčcích a doporučené tipy. S rozšířeným hudebním přehrávačem si mohou uživatelé vytvářet playlisty s oblíbenými písničkami nebo si označit své oblíbené skladby v hudebním obchodě. Dostupnost Samsung Music Hub bude rozhodnuta na základě preferencí trhu.

Google Mobile Services – Služby jako Google Maps Navigation (Beta) a Google Goggles jsou k dispozici díky platformě Google Android. S užitečnými službami využívajícími informace o místě, jako například Google Maps, mohou uživatelé namísto zadávání přesné adresy vyhledávat ve standardní angličtině. Funkce vyhledávání hlasem je stejně intuitivní, takže vyhledávání je rychlé a snadné i za pohybu v terénu. Google Goggles je vizuální vyhledávací nástroj, který ke zjištění informací využívá kameru Galaxy Tab – k vyhledávání je automaticky použit obrázek pamětihodnosti nebo uměleckého díla a výsledkem vyhledávání je relevantní obsah, jako například popis nebo historie objektu. Kromě toho mohou uživatelé využít kameru přístroje k dalším užitečným funkcím služeb rozšířené reality, které jsou v elektronickém obchodě ke stažení.

Specifikace produktu Samsung Galaxy Tab (GT-P1000):

 

GT-P1000

Síť

2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE) : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz

3G (HSUPA 5.76 Mbps) : 900 / 1900 / 2100 MHz

Operační systém

2.2 Android

Displej

7.0 palcový TFT-LCD, WSVGA (1024 x 600)

Procesor

Cortex A8 1.0GHz Application Processor s PowerVR SGX540

 

Kamera

3 MP kamera + 1.3MP přední kamera pro videohovory

Konektivita

Konektor s 30 piny / micro SD

WiFi 802.11n / Bluetooth 3.0

Speciální funkce

  • Android Market™ a Samsung Apps pro s nabídkou dalších aplikací a obsahu
  • Readers Hub, Media Hub* , Music Hub*, Social Hub*(*Dostupnost bude stanovena na základě preferencí trhu)
  • Podpora přehrávače Adobe Flash 10.1
  • Přehrávání videa v plném HD rozlišení, Thinkfree Office, Swype, Hybrid Widget

Paměť

  • 16GB / 32GB interní paměť, slot pro až 32GB externí paměti
  • 4GB NAND Flash pro aplikace třetích stran + 4GB SDRAM pro chod aplikačního procesoru
  • + 1GB SDRAM pro čip modemu

Rozměry

  • 190,09 x 120,45 x 11,98 mm, 380 g

Baterie

  • 4 000 mAh (7 hodin reprodukce videa)

top100

Čtěte dále

Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti