Hlavní navigace

HP: Compaq 8000 Elite

16. 1. 2010
Doba čtení: 4 minuty

Sdílet

 Autor:
HP uvádí PC Desktop Elite pro firemní nasazení s vylepšeným výkonem a designem, navíc s nízkou energetickou náročností
  • Výrobce: HP
  • Distributoři ČR: AT Computers, ed system Czech, SWS
  • Distributoři SR: Asbis SK, AT Computers SK, ed system Slovakia
  • Více informací: www.hp.com

Tím, že umožňuje vzdálenou správu IT zdrojů s širokou škálou nastavení a bezpečnostních prvků, pomáhá HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC zákazníkům z řad podniků a veřejného sektoru maximalizovat jejich investice do IT díky pokročilým funkcím hardwaru a softwaru. Ty jsou zaměřeny především na maximální využití energetického zdroje a úsporu nákladů.

"HP přináší cenově dostupné, energeticky efektivní a přitom dostatečně výkonné PC pro zákazníky, kteří požadují energetické úspory, stejně jako pokročilé zabezpečení a široké možnosti správy," uvedl Charl Snyman, Vice President, PSG, HP EMEA. "Naše spolehlivé stolní počítače s dlouhodobou životností poskytují našim klientům ve firmách pevný základ."

HP Compaq série 8000 Elite nabízí dlouhodobou životnost výrobku, stabilní hardware a software a řešení pro správu klientů, která jsou šita na míru široké škále podniků. Stable Image Platform Program (SIPP) od Intelu uživatelům umožňuje identifikovat a implementovat standardizované a stabilní platformy obrazů disku, které usnadňují IT oddělením plánování, nasazení a správu s garantovanou dostupností procesoru minimálně 15 měsíců.

Kromě toho program poskytuje proaktivní oznámení změny produktu, takže zákazníci mohou být upozorněni na změny systému nebo verze až 60 dní předem, což minimalizuje dobu nedostupnosti systému. Zákazníci také mohou rozšířit možnosti správy a omezit prostoje pomocí funkcí pro bezpečné PC a správu životního cyklu, včetně Intel Core 2 procesorů s technologií Intel vPro pro efektivnější a snáze spravovatelné firemní počítače.

HP Compaq 8000 Elite je vybaven nejvyšším standardem bezpečnostních prvků HP s cílem zajistit, aby citlivé informace nemohly být zpřístupněny, jestliže dojde ke ztrátě nebo odcizení stolního počítače nebo pevného disku. Drive Encryption pro HP ProtectTools kóduje informace na pevném disku, takže se stává nečitelným pro neoprávněnou osobou. K dispozici je sada HP ProtectTools Security Software Suite, která obsahuje vestavěné bezpečnostní prvky, možnosti omezující čtení/zápis nebo odstraňovač souborů.

HP Compaq 8000 Elite je navržen s vědomím ekologicky uvědomělého podnikání. S cílem pomoci podnikům snižovat náklady na energii, HP Compaq 8000 Elite obsahuje uživatelsky přívětivou, předinstalovanou softwarovou aplikaci HP Power Manager v2.0, která ovládá spotřebu energie a slučuje několik nastavení funkcí výkonu do jednoho pohodlného nástroje. Jedním kliknutím mohou podniky sledovat nastavení spotřeby energie počítače a úrovně využití, což pomáhá spravovat náklady na spotřebovávanou energii.

HP Compaq 8000 Elite je určen pro společnosti, které potřebují špičkové funkce a optimální výkon. Je ideální pro firmy, státní správu, zdravotní a vzdělávací instituce, protože využívá nejnovější čipovou sadu Intel Q45 Express s integrovanou grafickou kartou GMA 4500, nabízí možnost výběru mezi procesory Intel Core 2 Duo a Core 2 Quad(1), podporu pro DDR3 paměti a operační systém Microsoft Windows 7.

Firemní zákazníci s  prací náročnou na současný běh více aplikací se mohou spolehnout na solidní výkon HP Compaq 8000 PC Elite. Systém nabízí rozšiřitelnost až na dva pevné disky o celkové velikosti 1 terabyte (TB),volitelné čtečky paměťových karet a SD slot pro Ultra-Slim Desktop.

Integrovaná podpora driverů DirectX10 poskytuje ostré video a schopnosti 3D grafiky. Pro vyšší flexibilitu nabízí HP Compaq 8000 Elite i integrovanou grafickou kartu Intel GMA 4500 s nativní podporou dvou monitorů a až dvěma sloty rozhraní PCI Express x16 pro snadnou instalaci více grafických karet s podporou čtyř monitorů.

MMF24

S moderním, elegantním černým designem je HP Compaq 8000 Elite k dispozici ve třech velikostech, včetně Ultra-Slim Desktop a Small Form Factor pro podniky vyžadující úsporu místa, dále pak konvertibilní minitower pro široké možnosti rozšíření. Otevíratelný kryt pro lepší obslužnost rovněž nabízí snadný přístup do počítače.

Doporučená koncová cena za HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC začíná na 7790 Kč a dostupný na českém trhu je od 10. 12. 2009.

Čtěte dále

IDC: Trápení nekončí, globální trh tiskových zařízení propadl o 17,6 %
IDC: Trápení nekončí, globální trh tiskových zařízení propadl o 17,6 %
Reportáž: Velká cena Zaječí v podání Zebra systems
Reportáž: Velká cena Zaječí v podání Zebra systems
HP ocenilo nejlepší servisní partnery v České republice
HP ocenilo nejlepší servisní partnery v České republice
AT Computers rozšiřuje spolupráci s HPE
AT Computers rozšiřuje spolupráci s HPE
Cisco: Softwaroví developeři řeší problémy s výkonem a dostupností aplikací
Cisco: Softwaroví developeři řeší problémy s výkonem a dostupností aplikací
Canalys: Dodávky chytrého audia překonaly hranici 90 milionů kusů
Canalys: Dodávky chytrého audia překonaly hranici 90 milionů kusů