Hlavní navigace

Iomega: řada škálovatelných síťových úložných zařízení serverové třídy

4. 3. 2012
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
Iomega uvádí řadu síťových úložných Iomega StorCenter PX Server Class.
  • Výrobce: Iomega
  • Distributoři ČR: AT Computers, Avnet, Diskus, Tech Data Distribution
  • Distributoři SR: AT Computers SK, Asbis SK, Diskus SK, Tech Data Distribution SK
  • Více informací: www.iomega.com

Jedná se o řadu zařízení NAS, zahrnující stolní modely i modely určené k montování do racků, jež využívají pevné disky serverové třídy a nabízejí malým i středním podnikům, vzdáleným firemním pobočkám a distribuovaným podnikům pokročilé funkce ochrany dat.

Nová řada Iomega StorCenter PX Server Class navržená s využitím úložných technologií EMC obsahuje novou verzi softwaru EMC LifeLine a pevné disky SATA serverové třídy o kapacitě 1 TB, 2 TB a 3 TB.

Nová řada úložišť NAS společnosti Iomega zahrnuje stolní modely se čtyřmi a šesti pozicemi, které se dodávají bez disků nebo s disky o celkové kapacitě až 18 TB, a modely k montáži do racků se čtyřmi až dvanácti pozicemi, jež se opět dodávají bez disků nebo s disky o kapacitě až 36 TB.

Řada Iomega StorCenter PX Server Class

Nová řada StorCenter PX Server Class, jež zahrnuje stolní modely i zařízení určená k montáži do racků, přináší vedle všech stávajících standardních funkcí obsažených v síťových úložných řešeních Iomega také novou verzi softwaru EMC LifeLine. Ta nabízí pokročilé funkce cílené přímo na podniková provozní prostředí.

Řešení bezpečnostních kamerových systémů s úložišti StorCenter PX Server Class

Nová řada StorCenter PX Server Class umožňuje archivaci, ochranu a sdílení souborů videa a audia ze systémů fyzického zabezpečení odkudkoli (podmínkou je připojení k internetu). Zařízení StorCenter PX Server Class optimalizují instalace bezpečnostního video systému od čtyř do 48 IP kamer na zařízení.

Řada síťových úložišť StorCenter společnosti Iomega nabízí tři řešení pro ukládání a správu videa z bezpečnostních kamerových systémů určená pro malé a střední firmy a distribuované podniky.

Řada StorCenter Server Class – stolní modely px4-300d a px6-300d

Model Iomega StorCenter px4-300d Server Class obsahuje čtyři pozice pro pevné disky a až 12 TB úložného prostoru, model Iomega StorCenter px6-300d Server Class je vybaven šesti diskovými pozicemi a disponuje úložnou kapacitou až 18 TB. Oba modely jsou dostupné ve variantách bez disků nebo částečně či plně osazené disky. V obou modelech jsou v prázdných pozicích osazeny nosiče disků, do kterých je možné umístit 2,5palcové nebo 3,5palcové pevné disky a také jednotky SSD pro aplikace náročné na výkon.

Řada StorCenter Server Class – modely px4-300r a px12-350r určené pro montáž do racků

Síťové úložné pole Iomega StorCenter px4-300r řady Server Class nabízí kapacitu až 12 TB a je vybaveno čtyřmi pozicemi, do kterých je možné umístit pevné disky nebo jednotky SSD. Model px4-300r je dodáván v prostorově úsporné jednozásuvkové (1U) velikosti a ve variantách bez disků i plně vybavených pevnými disky či jednotkami SSD.

soutez_casestudy

Vlajkový model společnosti Iomega určený pro montáž do racků, síťové úložné pole Iomega StorCenter px12-350r řady Server Class, využívá 12 pozic ve dvouzásuvkové (2U) konfiguraci. Je dostupný ve škále od částečného osazení disky o kapacitě 4 TB po plné osazení s kapacitou 36 TB.

Doporučené koncové ceny: stolní model Iomega StorCenter px4-300d Network Storage Server Class začíná na 699 eurech, stolní úložiště Iomega StorCenter px6-300d Network Storage Server Class se prodává za cenu od 779 eur, síťové úložné pole Iomega StorCenter px4-300r Server Class určené k montáži do racků stojí od 1 599 EUR a model Iomega StorCenter px12-350r Network Storage Array Server Class, rovněž určený k montáži do racků, je v prodeji za cenu od 3 999 eur.

Čtěte dále

Branislav Šimkanin vede divizi ProAV a Broadcast v Panasonic Connect
Branislav Šimkanin vede divizi ProAV a Broadcast v Panasonic Connect
Eset: V dubnu na české telefony s Androidem cílil adware, bankovní malware i spyware
Eset: V dubnu na české telefony s Androidem cílil adware, bankovní malware i spyware
Kulatý stůl o kyberbezpečnosti: NIS2 a další příležitosti (4. díl)
Kulatý stůl o kyberbezpečnosti: NIS2 a další příležitosti (4. díl)
GFI Software: IT pracovníci jsou rozptylovaní, to vede k chybám
GFI Software: IT pracovníci jsou rozptylovaní, to vede k chybám
Check Point: České organizace ohrožuje malware, který krade přihlašovací údaje
Check Point: České organizace ohrožuje malware, který krade přihlašovací údaje
Čína spouští rekordní miliardový fond na podporu výrobců čipů
Čína spouští rekordní miliardový fond na podporu výrobců čipů