Hlavní navigace

Lenovo zdokonaluje vícerežimový tablet Yoga Tablet 10 Full HD

13. 5. 2014
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: Lenovo
Společnost Lenovo představuje nový Yoga Tablet 10 Full HD, vícerežimové zařízení s Androidem, které zdokonaluje model tabletu s režimy Podrž, Postav a Polož využitím nových technologií. Dostupný bude nejen ve stříbrném provedení, ale i v barvě champagne.
  • Výrobce: Lenovo
  • Distributoři ČR: AT Computers, SWS
  • Distributoři SR: Asbis SK, eD‘ system Slovakia, AT Computer
  • Cena: Od 7 999 Kč s DPH
  • Více informací: www.lenovo.cz

Díky novému inteligentnímu displeji tablet automaticky upraví obrázky a text na obrazovce podle okolního osvětlení, uvádí Lenovo.

Aplikace a soubory se načítají rychleji díky novému čtyřjádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 400 a operační paměti o kapacitě 2 GB. Tablet se systémem Android 4.3 nabízí Dolby audio, 10bodový multitouch, micro USB port podporující technologii on–the‑go a volitelnou klávesnici.

Pro focení  je Yoga Tablet 10 Full HD vybaven novou zadní kamerou s rozlišením 8 megapixelů. Díky možnosti Wi-Fi nebo 3G připojení mohou být navíc uživatelé neustále ve spojení se svými přáteli.

Tři režimy v jednom tabletu

Yoga Tablet 10 Full HD si ponechává design a technologie, které uživatelé oceňují u Yoga Tabletu 10, včetně jeho až 18hodinové výdrže baterie. Tři režimy, kterými se tablet vyznačuje – Podrž, Postav a Polož – i nadále poskytují uživatelům způsob, jak tablet používat v téměř každé situaci.

Válcová rukojeť umožňuje tablet lépe uchopit při čtení nebo procházení internetu, nebo jej lze umístit v režimu Polož pro lepší úhel pohledu na desku stolu.

Uživatelé mohou také použít nový a vylepšený stojánek, který se vyklápí z válcové baterie a umístit jej do režimu Postav. Režim Postav poskytuje stabilnější způsob, jak si vychutnat filmy a fotografie bez podpírání tabletu pomocí krytu, nyní vertikálně v nastavitelném úhlu od 30 do 80 stupňů.

DOit aplikace

Tři DOit aplikace Lenovo na Yoga Tablet 10 Full HD umožňují sdílení, synchronizaci a ochranu dat. Se Shareit mohou uživatelé okamžitě sdílet obrázky, videa, hudební soubory, dokumenty, kontakty i aplikace až s pěti zařízeními bez nutnosti připojení k internetu. SHAREit podle výrobce bezdrátově přenáší informace mezi zařízeními rychlostí až 40x rychlejší než Bluetooth.

Secureit chrání mobilní data uživatelů svojí nabídkou nástrojů pro ochranu dat. Chrání proti virům, spamu a malwaru a pokud je tablet ztracen nebo ukraden, je možné jej pomocí nástroje uzamknout. Secureit působí jako ochrana proti neoprávněnému přístupu k soukromým informacím uživatelů a také urychluje práci s tabletem tím, že ukončuje nepoužívané aplikace běžící na pozadí.

Syncit slouží jako osobní zálohovací asistent tím, že zálohuje kontakty, textové zprávy a protokoly hovorů do cloudu. Uživatelé mohou později načíst obsah zpět do svého tabletu nebo jiného zařízení se systémem Android.

Snapit fotoaparát umožňuje uživatelůmflexibilitu při fotografování v specifických režimech (například při režimu panorama nebo při sekvenčním režimu), pro širokoúhlé záběry, záběry při zhoršených světelných podmínkách a další. Nabízí také speciální filtry a efekty. Uživatelé pak mohou upravovat fotografie přímo uvnitř aplikace, mohou odstranit nežádoucí objekty a dokonce i vytvářet zábavné animované GIF soubory.

Cena a dostupnost

soutez_casestudy

Yoga Tablet Full HD je v České republice dostupný za cenu od 7 999 Kč s DPH (model s Wi-Fi), model s 3G bude dostupný v červnu za cenu od 8 999 Kč s DPH.

Zdroj: Lenovo

Čtěte dále

TD Synnex spouští program IBM watsonx Gold 100, urychlí přístup partnerů k AI
TD Synnex spouští program IBM watsonx Gold 100, urychlí přístup partnerů k AI
Obrazem: Gamingový hardware v hlavní roli na Asbis Techplay 2024
Obrazem: Gamingový hardware v hlavní roli na Asbis Techplay 2024
NIS2READY: Na nové kyberbezpečnostní povinnosti zatím není připraveno 86 % firem
NIS2READY: Na nové kyberbezpečnostní povinnosti zatím není připraveno 86 % firem
Arrow Electronics podepsal novou distribuční smlouvu na VMware pro Evropu
Arrow Electronics podepsal novou distribuční smlouvu na VMware pro Evropu
N-able: Pro 45 % MSP je nejdůležitější udržet krok s novými technologiemi
N-able: Pro 45 % MSP je nejdůležitější udržet krok s novými technologiemi
IDC: Globální výdaje na DX se do roku 2027 vyšplhají na 4 biliony dolarů
IDC: Globální výdaje na DX se do roku 2027 vyšplhají na 4 biliony dolarů