Hlavní navigace

LG: řada 3D produktů

5. 9. 2010
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
LG představilo svůj první 3D notebook (model LG R590 3D), který přináší všechny benefity 3D nyní navíc v přenosné formě. Mimo něj LG chystá uvedení ještě 3D monitoru a 3D projektoru, čímž nabídne kompletní portfolio 3D výrobků pro hraní her a domácí kino.
  • Výrobce: LG
  • Distributoři ČR: AT Computers, Abacus Computer, eD system Czech, SWS
  • Distributoři SR: Asbis SK, AT Computers SK, eD system Slovakia
  • Více informací: www.lg.com/cz/index.jsp

Na český trh zamíří zatím pouze monitor, který bude dostupný začátkem příštího roku.

3D notebook LG R590 3D

Pro vytvoření skvělého 3D efektu bez nutnosti ukládání do vyrovnávací paměti je LG R590 3D s 15,6palcovým displejem vybaven procesorem Intel Core i7 s čipovou sadou HM55. Grafická karta NVIDIA GeForce GT335M zahrnuje 1 GB vyhrazené DDR3 grafické paměti.

Tento nový notebook podporuje SRS Tru-Surround HD a zaručuje tak ještě živější zážitek ze 3D. Volitelnou možností je Blue-ray mechanika, která si hravě poradí jak s 2D, tak s 3D obrazem, v obou případech v HD rozlišení. Navíc nainstalovaný TriDef software dokáže převádět videa z 2D do 3D, a to v reálném čase, takže o 3D obsah nebudete mít s LG R590 3D rozhodně nouzi.

Přibalené polarizované brýle pomáhají redukovat únavu očí během sledování obsahu ve 3D. Navíc vzhledem k tomu, že brýle nemají žádné vnitřní obvody nebo baterie, jsou velmi tenké a lehké a bez problémů je můžete nosit společně s notebookem.

3D monitor W2363D

Nejnovější 3D monitor LG W2363D byl vyvinut speciálně pro nadšence do počítačových her. S vysokým Full HD rozlišením, dynamickým kontrastním poměrem 70 000 : 1 a obnovovací frekvencí 120 Hz poskytuje monitor W2363D ostrý obraz vysoké kvality a senzační barvy. Díky mědi použité ve výplni elektrod displeje se může W2363D pochlubit mimořádně vysokým jasem 400 cd/m².

Vysoká obnovovací frekvence monitoru W2363D značně eliminuje momenty, kdy dochází kvůli rychlým scénám k rozmazání obrazu. Hladší a realističtější přechody významně redukují únavu očí, a to i při dlouhodobém používání.

W2363D je také vybavený herním módem, který optimalizuje nastavení při hraní her. Automatická změna jasu zamezuje namáhání zraku a přizpůsobení poměru stran si poradí se zkreslením ve všech rozměrech. Pokud jde o zvuk, tak technologie SRS Tru-Surround HD přináší tu nejlepší možnou reprodukci zvuku, v režimu Thru si můžete vychutnat absolutně čistý zvuk i v těch nejrychlejších akčních scénách.

Full HD 3D projektor CF3D

Trio představených 3D produktů uzavírá projektor CF3D. Celosvětově jediný projektor, který zvládne přenášet obraz ve Full HD rozlišení přes jedinou čočku.

MMF24

Vzhledem k tomu, že projektor promítá obraz o velikosti až 200 palců, můžete se s ním těšit na skutečný zážitek ze sledování domácího kina. Se světelností 1250 ANSI lumenů ve 3D (2500 ANSI ve 2D) a kontrastním poměrem 7 000 : 1 poskytuje CF3D realistické obrazy a vtahuje tak diváky přímo do děje. Projektor je dodávaný s 6 páry polarizovaných brýlí, takže 3D promítání si užijete i s celou rodinou či přáteli.

Doporučená koncová cena monitoru W2363D je aktuáálně stanovena na 7 399 Kč bez DPH.

Čtěte dále

IDC: Trápení nekončí, globální trh tiskových zařízení propadl o 17,6 %
IDC: Trápení nekončí, globální trh tiskových zařízení propadl o 17,6 %
Reportáž: Velká cena Zaječí v podání Zebra systems
Reportáž: Velká cena Zaječí v podání Zebra systems
HP ocenilo nejlepší servisní partnery v České republice
HP ocenilo nejlepší servisní partnery v České republice
Zyxel dokáže zpříjemnit život i nomádům, vzkazuje v podcastu Soňa Meszarošová
Zyxel dokáže zpříjemnit život i nomádům, vzkazuje v podcastu Soňa Meszarošová
Canalys: Dodávky chytrého audia překonaly hranici 90 milionů kusů
Canalys: Dodávky chytrého audia překonaly hranici 90 milionů kusů
Cisco: Softwaroví developeři řeší problémy s výkonem a dostupností aplikací
Cisco: Softwaroví developeři řeší problémy s výkonem a dostupností aplikací