Hlavní navigace

Genesis představuje uzavřená sluchátka Toron 531 pro náročné hráče

26. 3. 2024
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Genesis
Nová herní sluchátka Genesis Toron 531 v atraktivním designu jsou lehká (240 g) a pohodlná a jsou ideální pro virtuální počítačové bojiště, podle výrobce ale zaručí vysokou kvalitu a uživatelský komfort i při poslechu hudby nebo sledování filmů.

Sluchátka Genesis Toron 531 jsou součástí nové řady Toron značky Genesis, která je zaměřená na zkušené hráče. Jsou navržena s důrazem na detail a poskytují vynikající kvalitu zvuku i přesné podání hlasu prostřednictvím vestavěného mikrofonu.

Genesis Toron 531 se vyznačují dynamickým stereofonním zvukem s charakteristikou lehkého „véčka“. Díky měkkým exponovaným tónům jsou kroky nepřátel a další zvuky na virtuálním bojišti jasně slyšitelné, což hráčům dává výhodu v podobě drahocenných zlomků sekund pro rychlou reakci. 

Padesátimilimetrové měniče schopné reprodukovat frekvence od 20 do 20 000 Hz nabízejí detailnější a vyváženější zvuk bez přehnaných basů. Sluchátka jsou vybavena dvěma sadami vyměnitelných polštářků (textilními a hybridními), které umožňují přizpůsobit zvuk i ergonomii individuálním preferencím. Díky svým všestranným zvukovým vlastnostem jsou sluchátka Toron 531 ideální pro hraní her, ale také pro poslech hudby a sledování filmů.

Pohodlí a větší soustředění na hru

Sluchátka jsou vybavena pohodlnými textilními polštářky s paměťovou pěnou pro dokonalé přizpůsobení tvaru hlavy. Součástí balení jsou také další vyměnitelné hybridní polštářky, které kombinují nejlepší vlastnosti náušníků podobných kůži (tlumení zvuku) a textilních polštářků (maximální pohodlí při kontaktu s pokožkou). Lehký a stupňovitě nastavitelný hlavový most je z vnitřní strany polstrován měkkým materiálem zajišťujícím pohodlí i odolnost. Uzavřená circumaurální konstrukce sluchátek účinně izoluje okolní hluk.

Efektivní připojení i komunikace

Sluchátka Genesis Toron 531 využívají citlivý kondenzátorový mikrofon s frekvenční odezvou 100–10 000 Hz. Vysoká mezní frekvence basů snižuje ozvěny, které by mohly rušit týmovou komunikaci a online konverzace. Mikrofon lze nastavit dle vlastních preferencí díky pružnému flexibilnímu ramenu, ztlumit jediným pohybem pomocí ovladače na kabelu nebo v případě potřeby jej zcela odpojit.

Sluchátka jsou vybavena 3,5mm 4pólovým konektorem (TRRS) jack o délce jeden metr. Kromě toho je součástí dodávky prodloužení kabelu (150 cm) s rozbočovačem pro dva třípólové (TRS) konektory. Toron 531 je tedy multiplatformní zařízení, které lze snadno připojit k počítači, konzoli, chytrému telefonu a jakémukoli jinému zařízení vybavenému 3,5mm konektorem typu jack.

Channelworld_ozveny

Nová éra ve společnosti Genesis

Sluchátka GENESIS Toron 531 jsou k dispozici v černém barevném provedení. Atraktivní design kovových nástavců náušníků pokračuje v novém barevném provedení gun metal, které bude v budoucnu korespondovat s dalšími produkty Genesis zaměřenými na vyspělé hráče. Spolu se sluchátky Toron 531 jsou příjemným doplňkem i náušníky Toron EP01 a Toron EP02, které jsou kompatibilní s řadou modelů uzavřených sluchátek.

Zdroj: Genesis

Čtěte dále

Atos v roce 2023 nepatrně zvýšil výnosy a odvolal finanční cíle
Atos v roce 2023 nepatrně zvýšil výnosy a odvolal finanční cíle
Renáta Bláhová Krausová (Exclusive Networks): Fungujeme jako spojovací článek
Renáta Bláhová Krausová (Exclusive Networks): Fungujeme jako spojovací článek
Canalys: Jaro přichází, globální trh PC meziročně vykvetl o 3 %
Canalys: Jaro přichází, globální trh PC meziročně vykvetl o 3 %
Takanori Inaho je novým generálním ředitelem Epson Europe
Takanori Inaho je novým generálním ředitelem Epson Europe
Sophos: V 90 % útoků v roce 2023 kyberzločinci zneužili protokol RDP
Sophos: V 90 % útoků v roce 2023 kyberzločinci zneužili protokol RDP
Jak zpracovat dokumentový salát
Jak zpracovat dokumentový salát