Hlavní navigace

Vychází listopadové vydání časopisu ChannelWorld

23. 11. 2015
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: ChannelWorld
Souboj mobilních zařízení tentokrát v „Kung-fu stylu“, kulatý stůl aneb „nad servery se blýská“, exkluzivní srovnání B2B e-shopů distributorů a analýzu trhu monitorů od GfK vám nabídne listopadové vydání.

Poslední letošní vydání ChannelWorldu přináší první souboj IT Gladiátorů v rámci jedné značky. Jak si proti sobě stojí nabídka mobilních zařízení na platformách AMD/Intel a Windows/Android v portfoliu společnosti Lenovo?

Velký test nákupního procesu v B2B e-shopech broadline distributorů v České republice i na Slovensku vám odhalí, u koho nakoupíte nejpohodlněji a nejrychleji.

ChannelWorld print listopad 2015O tom, že trh monitorů roste v hodnotě v ČR i SR, se dočtete v analýze GfK, která přibližuje úspěšnost jednotlivých segmentů.

Jaké antimalwarové řešení nabídnout zákazníkům, kteří chtějí zabezpečit v domácnosti více zařízení a s co nejlepším poměrem cena – výkon? Připravili jsme srovnání aktuální nabídky.

Pohled na dodávky bezpečnostních řešení do firem doplní rozhovor s Bo SkeelemBitdefenderu.

V obchodních radách jsme si tentokrát posvítili na to jak prodat víc a odhalili základní strategie pro up-sell a cross-sell.

U kulatého stolu jsme diskutovali o trhu serverů, u kterého výrobci i distributoři předpovídají růst. Jejich pohled na to, kdo by se do prodeje serverů měl pustit, se však liší.

Připravili jsme pro vás také pět klíčových otázek, které byste měli pokládat SMB zákazníkům při dodávkách řešení pro zálohování a obnovu. Malé a střední firmy totiž spoléhají na data stejně jako velké.

Oprášili jsme také téma projektorů, avšak tentokrát jsme se zaměřili na prodej interaktivních projektorů do škol a firem. Podle čeho je vybírat a jak vysvětlit jejich přínos?

Máte ze slov „environmentální“ a „zelený“ kopřivku? I přesto vám doporučujeme článek Když zelená prodává, který vám poradí, jak zahájit diskuzi u zákazníka jinak než technologiemi a jak prodávat těm, kterým jde o zelený přístup.

V názorové rubrice jsme se pak zeptali resellerů a distributorů, co říkají na diskutovanou akvizici EMC firmou Dell a na kterém B2B portálu distributorů se jim nejlépe nakupuje.


Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás zářijové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

ChannelWorld zdarma?

Zdarma můžete ChannelWorld získat snadno - stačí hlasovat v ChannelWorld Awards 2015 o IT distributory a výrobce roku zde.

top100


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

Čtěte dále

Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává